czwartek, 26 lutego 2015

Nowa adminka ;3

Aloha!
Jestem na awatari mroczna . Mam w rl naprawde na imię Karolina .
Mam 13 lat ;3 . Moją najulubieńszą grą właśnie jest awataria ,fascynuje się ją :D
Prowadzę bloga też naszagraaawataria.blogspot.com więc też zapraszam :>
No i będę się podpisywała adm.mroczna
A tu łapcie paszport 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz