poniedziałek, 4 maja 2015

hej co robimy ? mod.kinga

Hej

Hej dziś nie byłam w szkole no i też nie było mnie ponieważ spałam xD obudziłam się o 15:00 a więc do rzeczy Moje ciacho :) A więc ten post zatytułowany jest dla Pauliny naszej adm.Tak zgadzam się :)

sobota, 2 maja 2015

hej tu mod.kinga wiecie że mam 2 maja dla tego ja postanowiłam zrobić profilówke ale jeszcze właścicielki muszę się spytać

Hej

Hej!

Jakie obronczki macie lub chcecie mieć?
Ja mam te za 500g..