Awataria to co my kochamy
Grasz w awtarię przeczytaj przeczytaj naszego bloga
niedziela, 1 marca 2015
Hey ! Jestem nową adm. ;>
Hey ! Jestem tutaj nową adm. ! ;3 Na imię mi Wiktoria. Bardzo lubię Awe. *-* Na Awce nazywam się ▪™●Žĕᶅқѳὡa●™ . ^^ Będę podpisywać się ,, Adm. Wika " A to mój paszporcik *U* :
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)