Awataria to co my kochamy

Grasz w awtarię przeczytaj przeczytaj naszego bloga

niedziela, 1 marca 2015

Hey ! Jestem nową adm. ;>

Hey ! Jestem tutaj nową adm. ! ;3  Na imię mi Wiktoria. Bardzo lubię Awe. *-* Na Awce nazywam się  ▪™●Žĕᶅқѳὡa●™ .  ^^    Będę podpisywać się ,, Adm. Wika "    A to mój paszporcik *U* :
Autor: Mrs.Jablko i sara766735 z MSP o 10:04 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Nowsze posty Starsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Strony

  • Profilówki *o*
  • Stylizacje
  • Nowości
  • Strona główna

Czo pisaliśmy *u*

  • ►  2016 (1)
    • ►  mar (1)
      • ►  mar 06 (1)
  • ▼  2015 (43)
    • ►  cze (1)
      • ►  cze 24 (1)
    • ►  maj (10)
      • ►  maj 18 (1)
      • ►  maj 16 (2)
      • ►  maj 04 (2)
      • ►  maj 02 (2)
      • ►  maj 01 (3)
    • ►  kwi (21)
      • ►  kwi 30 (7)
      • ►  kwi 26 (2)
      • ►  kwi 17 (2)
      • ►  kwi 14 (1)
      • ►  kwi 13 (1)
      • ►  kwi 10 (1)
      • ►  kwi 04 (4)
      • ►  kwi 01 (3)
    • ▼  mar (3)
      • ►  mar 27 (2)
      • ▼  mar 01 (1)
        • Hey ! Jestem nową adm. ;>
    • ►  lut (8)
      • ►  lut 26 (8)

My *u* Wszystkie panienki *u*

  • Amorek
  • Mrs.Jablko i sara766735 z MSP
  • Unknown
  • Unknown
GRY

Licznik

trwa inicjalizacja, prosze czekac...
trwa inicjalizacja
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=video&cd=3&cad=rja&uact=8&ved=0CCUQtwIwAg&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DbU04KJl5GPo&ei=lg3yVOWhKsq7ygPb-oLoAw&usg=AFQjCNFb01WfW-1IqjluVsfmHewDwhvXRg&sig2=V2v_kSoO48_a72I3nZy7Zg&bvm=bv.87269000,d.bGQ
Adm.*u*. Motyw Znak wodny. Obsługiwane przez usługę Blogger.