poniedziałek, 18 maja 2015
sobota, 16 maja 2015
poniedziałek, 4 maja 2015
Hej
sobota, 2 maja 2015
czwartek, 30 kwietnia 2015
Co To jest Awataria?
Awataria to wirtualny świat dla każdego, kto marzy o chwili zapomnienia i możliwości wcielenia się w dowolną postać!
Wybierz swoją postać, zadbaj o jej wygląd i ruszaj w miasto by poznawać ludzi i cieszyć się imprezową atmosferą!
Gdzie znajdujemy Awatarię
Po polsku:
http://nk.pl/#gry-online/awataria
https://apps.facebook.com/avataria
http://gry.pl/gra/avataria
Po rosyjsku:
http://www.odnoklassniki.ru/game/avataria
http://fotostrana.ru/app/avataria/
http://nk.pl/#gry-online/awataria
https://apps.facebook.com/avataria
http://gry.pl/gra/avataria
Po rosyjsku:
http://www.odnoklassniki.ru/game/avataria
http://fotostrana.ru/app/avataria/
niedziela, 26 kwietnia 2015
Uwaga Konkurs!
Ogłaszam konkurs na Najładnieszą Profilówkę.
Tematyka dowolna
Ale nie ze Swoją postacią tylko z moją już dodaje :
Na co zwracam uwagę ?
- Na napis , tylko nie bierzcie czcionki z painta
- Na wycięcie awatara.
- Na estetykę pracy ! (To najważniejsze)
-Oraz na to żeby każda praca była z jakimiś dodadkami np. z rl.albo różne takie
http://nk.pl/profile/48310268 Tu macie mój profil wysyłajcie mi na czacie
Konkurs trwa 5 maja Powodzenia
1 miejsce -FOntanna
2miejsce-Kosz róż
3 miejsce -Balon love
Tematyka dowolna
Ale nie ze Swoją postacią tylko z moją już dodaje :

Na co zwracam uwagę ?
- Na napis , tylko nie bierzcie czcionki z painta
- Na wycięcie awatara.
- Na estetykę pracy ! (To najważniejsze)
-Oraz na to żeby każda praca była z jakimiś dodadkami np. z rl.albo różne takie
http://nk.pl/profile/48310268 Tu macie mój profil wysyłajcie mi na czacie
Konkurs trwa 5 maja Powodzenia
1 miejsce -FOntanna
2miejsce-Kosz róż
3 miejsce -Balon love
piątek, 17 kwietnia 2015
poniedziałek, 13 kwietnia 2015
piątek, 10 kwietnia 2015
Powracam!!!
Witam. Chcę was przeprosić za to że nie pisałam. Przy okazji
będę się podpisywała adm/sweetgirl bo zmieniłam nicka.
Teraz przejdę do rzeczy xD . Nie pisałam bo zapomniałam o tym blogu :c .
:33
adm/sweetgirl
będę się podpisywała adm/sweetgirl bo zmieniłam nicka.
Teraz przejdę do rzeczy xD . Nie pisałam bo zapomniałam o tym blogu :c .
:33
adm/sweetgirl
sobota, 4 kwietnia 2015
Życzenia
Kolorowych jajeczek,
rozczochranych owieczek,
rozkicanych króliczków,
pyszności w koszyczku,
a przede wszystkim mokrego ubrania
w dniu wielkiego lania!
Życzenia od : Admin : bloga Mroczznej Żelkowej i ode mnie Uroczej
rozczochranych owieczek,
rozkicanych króliczków,
pyszności w koszyczku,
a przede wszystkim mokrego ubrania
w dniu wielkiego lania!
Życzenia od : Admin : bloga Mroczznej Żelkowej i ode mnie Uroczej
środa, 1 kwietnia 2015
Hej
Hej jak pamiętam xD ..Dzisiaj mamy prima aprillis.I gdy weszląm do baru dostałam .A z resztą sami zobaczcie : ..
piątek, 27 marca 2015
niedziela, 1 marca 2015
Hey ! Jestem nową adm. ;>
Hey ! Jestem tutaj nową adm. ! ;3 Na imię mi Wiktoria. Bardzo lubię Awe. *-* Na Awce nazywam się ▪™●Žĕᶅқѳὡa●™ . ^^ Będę podpisywać się ,, Adm. Wika " A to mój paszporcik *U* :
czwartek, 26 lutego 2015
Profilówki
Hej robimy profilówki na zamówienie :)
Wysyłąjcie na alusia2067@interia.pl
-tło
-napis
-zdj
Prosze o to jeśli chcecie profilówki
Wysyłąjcie na alusia2067@interia.pl
-tło
-napis
-zdj
Prosze o to jeśli chcecie profilówki
Nick
Imiona dla par :
ṃɾøсʐṉα-ṃɾøсʐṉÿ
-ʐαќøсhαṉα-ʐαќøсhαṉÿ
-ќṡïążε-ќṡïężṉïсʐќα
ρøјεвαṉα-ρøјεвαṉÿ
ʐαќαʐαṉα-ʐαќαʐαṉÿ
-ʐαќøсhαṉα-ʐαќøсhαṉÿ
-ќṡïążε-ќṡïężṉïсʐќα
ρøјεвαṉα-ρøјεвαṉÿ
ʐαќαʐαṉα-ʐαќαʐαṉÿ
ʐαṃøταṉα - ʐαṃøταṉÿ
ģαlεɾјαṉεќ - ģαlεɾјαṉќα
ṡṃεɾƒ- ṡṃεɾƒετќα
ṡώεετ ģïɾl - ṡώεετ вøy
ḋɾαρïεżṉα ï ḋɾαρïεżṉÿ,
ɾαḋøṡṉα ï ɾαḋøṡṉy
ḋεlïќατṉα - ḋεlïќατṉÿ,
ḋïαвεł - ḋïαвlïсα,
ʐαṃøταṉα - ʐαṃøταṉÿ
ģαlεɾјαṉεќ - ģαlεɾјαṉќα
ṡṃεɾƒ- ṡṃεɾƒετќα
ṡώεετ ģïɾl - ṡώεετ вøy
ḋɾαρïεżṉα ï ḋɾαρïεżṉÿ,
ɾαḋøṡṉα ï ɾαḋøṡṉy
ḋεlïќατṉα - ḋεlïќατṉÿ,
ḋïαвεł - ḋïαвlïсα,
ģαlεɾјαṉεќ - ģαlεɾјαṉќα
ṡṃεɾƒ- ṡṃεɾƒετќα
ṡώεετ ģïɾl - ṡώεετ вøy
ḋɾαρïεżṉα ï ḋɾαρïεżṉÿ,
ɾαḋøṡṉα ï ɾαḋøṡṉy
ḋεlïќατṉα - ḋεlïќατṉÿ,
ḋïαвεł - ḋïαвlïсα,
Hej..
Hej może najpierw się przedstawie :)
-jestem Sandra
--na awatarii Kochana
-mam 31 lvl
-w rl. mam 15 lat
-myśle że się polubimy
-jestem Sandra
--na awatarii Kochana
-mam 31 lvl
-w rl. mam 15 lat
-myśle że się polubimy
Subskrybuj:
Posty (Atom)





.jpg)







.jpg)
.jpg)
.jpg)






