środa, 24 czerwca 2015

poniedziałek, 4 maja 2015

hej co robimy ? mod.kinga

Hej

Hej dziś nie byłam w szkole no i też nie było mnie ponieważ spałam xD obudziłam się o 15:00 a więc do rzeczy Moje ciacho :) A więc ten post zatytułowany jest dla Pauliny naszej adm.Tak zgadzam się :)

sobota, 2 maja 2015

hej tu mod.kinga wiecie że mam 2 maja dla tego ja postanowiłam zrobić profilówke ale jeszcze właścicielki muszę się spytać

Hej

Hej!

Jakie obronczki macie lub chcecie mieć?
Ja mam te za 500g..

czwartek, 30 kwietnia 2015

Co To jest Awataria?



Awataria to wirtualny świat dla każdego, kto marzy o chwili zapomnienia i możliwości wcielenia się w dowolną postać!
Wybierz swoją postać, zadbaj o jej wygląd i ruszaj w miasto by poznawać ludzi i cieszyć się imprezową atmosferą!

Gdzie znajdujemy Awatarię

Po polsku:
http://nk.pl/#gry-online/awataria
https://apps.facebook.com/avataria
http://gry.pl/gra/avataria

Po rosyjsku:
http://www.odnoklassniki.ru/game/avataria
http://fotostrana.ru/app/avataria/

Dziwne#1

Dziwne #2

Hej jestem nową adminką będę się podpisywać mod. kinga a o to ja

Dziwne #3

Święto pracy..

niedziela, 26 kwietnia 2015

Uwaga Konkurs!

Ogłaszam konkurs na Najładnieszą Profilówkę.
Tematyka dowolna
Ale nie ze Swoją postacią tylko z moją już dodaje :
Na co zwracam uwagę ?
- Na napis , tylko nie bierzcie czcionki z painta
- Na wycięcie awatara.
- Na estetykę pracy ! (To najważniejsze)
-Oraz na to żeby każda praca była z jakimiś dodadkami np. z rl.albo różne takie
http://nk.pl/profile/48310268 Tu macie mój profil wysyłajcie mi na czacie
Konkurs trwa 5 maja Powodzenia
1 miejsce -FOntanna
2miejsce-Kosz róż
3 miejsce -Balon love

:.....

poniedziałek, 13 kwietnia 2015

piątek, 10 kwietnia 2015

Powracam!!!

Witam. Chcę was przeprosić za to że nie pisałam. Przy okazji
będę się podpisywała adm/sweetgirl bo zmieniłam nicka.
Teraz przejdę do rzeczy xD . Nie pisałam bo zapomniałam o tym  blogu :c .
:33


adm/sweetgirl

piątek, 27 marca 2015

niedziela, 1 marca 2015

Hey ! Jestem nową adm. ;>

Hey ! Jestem tutaj nową adm. ! ;3  Na imię mi Wiktoria. Bardzo lubię Awe. *-* Na Awce nazywam się  ▪™●Žĕᶅқѳὡa●™ .  ^^    Będę podpisywać się ,, Adm. Wika "    A to mój paszporcik *U* :

czwartek, 26 lutego 2015

To jest..Super gry ?



Profilówki

Hej robimy profilówki na zamówienie :)
Wysyłąjcie na alusia2067@interia.pl
-tło
-napis
-zdj
Prosze o to jeśli chcecie profilówki

Adm.


Stylizacja #1


Nick

Imiona dla par :
ṃɾøсʐṉα-ṃɾøсʐṉÿ
-ʐαќøсhαṉα-ʐαќøсhαṉÿ
-ќṡïążε-ќṡïężṉïсʐќα
ρøјεвαṉα-ρøјεвαṉÿ
ʐαќαʐαṉα-ʐαќαʐαṉÿ

ʐαṃøταṉα - ʐαṃøταṉÿ
ģαlεɾјαṉεќ - ģαlεɾјαṉќα
ṡṃεɾƒ- ṡṃεɾƒετќα
ṡώεετ ģïɾl - ṡώεετ вøy
ḋɾαρïεżṉα ï ḋɾαρïεżṉÿ,
ɾαḋøṡṉα ï ɾαḋøṡṉy
ḋεlïќατṉα - ḋεlïќατṉÿ,
ḋïαвεł - ḋïαвlïсα,

"Prawda"


Nowa adminka ;3

Aloha!
Jestem na awatari mroczna . Mam w rl naprawde na imię Karolina .
Mam 13 lat ;3 . Moją najulubieńszą grą właśnie jest awataria ,fascynuje się ją :D
Prowadzę bloga też naszagraaawataria.blogspot.com więc też zapraszam :>
No i będę się podpisywała adm.mroczna
A tu łapcie paszport 

Hej..

Hej może najpierw się przedstawie :)
-jestem Sandra
--na awatarii Kochana
-mam 31 lvl
-w rl. mam 15 lat
-myśle że się polubimy