Awataria to co my kochamy
Grasz w awtarię przeczytaj przeczytaj naszego bloga
czwartek, 26 lutego 2015
Hej..
Hej może najpierw się przedstawie :)
-jestem Sandra
--na awatarii Kochana
-mam 31 lvl
-w rl. mam 15 lat
-myśle że się polubimy
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz